Komponenty pro Formuli Student

Od letošního roku spolupracujeme s univerzitním týmem TU Brno Racing. Jedná se o 40 nadšenců z řad studentů VUT Brno, kteří každý rok vyvíjí novou formuli. Letos to bude již osmá generace.

 

V rámci návštěvy jsme zástupce týmu provedli naší firmou, podívali jsme se do vývojového centra stejně jako do sériové výroby. Studenti neskrývali nadšení a také překvapení, protože netušili, na jaké úrovni výroba a vývoj v Dačicích působí. Podle jejich slov jsme jedna z nejlepších firem, které měli možnost vidět.

 

Rozhodli jsme se podpořit tým TU Brno Racing výrobou dílů pro jejich formuli. Jedná se převážně o díly pro podvozek vozu vyrobené v prototypové dílně oddělení vývoje metodou 5-osého obrábění z plného materiálu. Prostřednictvím této spolupráce usilujeme o propagaci značky THK Rhythm a dačického závodu, a to především v řadách studentů a tím pádem potenciálních budoucích zájemců o zaměstnání v naší firmě.

Logo THK bude umístěno na karosérii vozu a dále budeme propagování v rámci sociálních médií a mediální komunikace týmu.

 

Tím ale spolupráce s týmem TU Brno Racing nekončí. Na letošní rok plánujeme naši účast na odborných přednáškách pro studenty a na podzim pro ně chceme připravit specializovaně zaměřenou prohlídku přímo v našem závodě.

 

Na Linkedinu najdete video z obrábění.