Dotace

Společnost THK RHYTHM AUTOMOTIVE CZECH a.s. se zaměřuje na výzkum, vývoj a výrobu podvozkových dílů a dílů řízení pro osobní, a v menší míře i pro nákladní automobily. Svými výsledky v oblasti výzkumu a vývoje podporuje společnost nejnovější trendy  v oboru-nástup alternativních pohonů, zejména elektrických.

Projekt Rozšíření výzkumných a vývojových kapacit ve společnosti THK RHYTHM  AUTOMOTIVE CZECH a.s.je zaměřen na rozšíření stávající výzkumně inovační kapacity Technického a vývojového centra TSCD společnosti pro VaV a testování v oblasti speciálních druhů vnitřních a vnějších kulových kloubů, dutých čepů, vodících táhel a kontrolních ramen náprav pro moderní osobní a nákladní automobily a související inovace výrobních procesů/technologií. Cílem projektu je rozšířit stávající VIK společnosti tak, aby byla schopna efektivně řešit všechny nové VaV požadavky zákazníků a produkty, které se budou vyznačovat výraznými inovativními prvky oproti současnému stavu a konkurenci v souladu s ekologickými trendy v rámci udržitelnosti.

Projekt Rozšíření výzkumných a vývojových kapacit ve společnosti THK RHYTHM AUTOMOTIVE CZECH a.s.je spolufinancován Evropskou unií.